Çatı İzolasyon
Çatı İzolasyon

Çatı İzolasyon

 

Binalarda yapısal olarak dış etkenlere maruz kalan kısım çatılardır. Yüksek ısıya soğuğa,ıslak ve kuru koşullara, fırtına ve kış koşullarına dayanıklı olmalıdır ve uzun yıllar sağlam kalmalıdır.


Enerji maliyetlerinin yükseldiği günümüzde sprey Poliüretan köpük uygulaması, eskiyen ve yalıtım eksikliği bulunan çatıyı yeniden yapmaya ihtiyaç duymadan, kapalı hücre yapısı sayesinde ısı yalıtımı özelliği ile benzersiz çatı yalıtımı ve konfor sağlamaktadır. Sprey (poliüretan köpük ) malzemesinin düşük bir kalınlıkla son derece düşük ısı iletkenliği ve yüksek ısı yalıtım performansı, hem zaman hem de para olarak maliyetli olan çatı alanlarının ısı yalıtımı uygulamalarına olanak sağlamaktadır.

 

istanbul bahçelievler çatı izolasyon,istanbul bahçelievler çatı izolasyon firması,istanbul bahçelievler çatı izolasyon işleri,istanbul bahçelievler çatı izolasyon fiyatları,istanbul bahçelievler çatı izolasyon hizmeti,istanbul bahçelievler çatı ustası,istanbul bahçelievler çatı tadilat,istanbul bahçelievler çatı tadilat firması,istanbul bahçelievler çatı tadilat işleri,istanbul bahçelievler çatı onarım firması,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014